Treeningpäevik
Olympiatoppen treeningpäevik on suletud sisselogimise taga ja head digitaalset treeningpäevikut rakendusega ei olnud, seega on Famme loonud digitaalse treeningpäeviku, mida saab kasutada rakendusega, mis on täiesti tasuta. Lõpp excelile ja paberile, siin saad kerge ja mobiilidele sobiva päeviku!
Treeningpäevik süsteemib sinu treeningud ja annab sulle kontrolli treeningu üle. See on parim treeningrakendus, mis on isegi tasuta.
Treeningpäevik on lihtsalt logi, kus hoiad silma peal sellel, mida, millal ja kuidas oled treeninud. Oleme sisse lisanud treeningharjutused, kuupäeva, kordused, kaalu ja kõik, mis on vajalik treeningu dokumenteerimiseks.
Sa logid treeningud digitaalset ja saad filtreerida päeva, harjutuse ja muu järgi. Olgu su treeninguks jõutreening, jooksmine või jooga, treeningpäevik on kohandatud kõigile treeningutegevustele.
Treeningpäevik on siin.
Kuidas kasutada treeningpäevikut
- Loo kasutaja Airtables
- Laadi alla Airtable rakendus mobiiltelefonile
- Looge koopia ülaltoodud päevikust
- Nüüd on sul paindlik treeningpäevik grupi ja filtrivõimalustega ning täielik paindlikkus. Kui soovid mõõta parameetrit, mis ei ole päevikus, lihtsalt loo uus veerg selle jaoks, mida soovid mõõta.
Miks peaksid pidama treeningpäevikut?
Treeningpäevik annab ülevaate ja suurema kontrolli koormuse üle, millele oma keha allutada. Logides treeninguaega, intensiivsust ja treeningute sagedust, saad tagada, et kogusumma treeningu maht oleks piisav, kuid mitte liiga suur. See kontroll on oluline ka meile, kes me sportime palju madalama treeningkoormusega. Hea treeningpäevik võimaldab sul jälgida oma edusamme, et saaksid lihtsalt välja selgitada, kui raske peaksid olema oma treeningud ja kui rasket kaalu peaksid tõstma järgmise harjutuse ajal.
Meie treeningpäevikuga saad vaatata tagasi ajas ja mõõta tulemusi ja jälgida edusamme. Lisaks võib see tugevdada motivatsiooni ja seada treeningu konteksti. Logides treeninguid saad rohkem tunnetust ja kiirem edusamm.
Mida peaks treeningpäevik sisaldama?
See, mida soovid treeningpäevikus dokumenteerida, võib sõltuda tegevusest.
Siin on mõned parameetrid, millest enamikul on kasu, kui need on treeningpäevikus:
- Aktiviteedi tüüp. Lihtsalt öeldes, millist tüüpi treeningut tehti? Jooksmine, jalgrattasõit, squash koos sõbraga, jõutreening?
- Harjutused (jõutreeningus). Milliseid harjutusi tegid? Kirjuta üles seeriate arv, korduste arv ja kaal, et saaksid tagada edusamme treeningus.
- Kestus. Kui kaua sa treenisid? See kehtib eriti vastupidavust vajavate tegevuste puhul.
- Intensiivsus. Kui raske oli treening? Kas see oli kerge pikk treening või töötasid sa suurel intensiivsusel, et parandada oma hapniku tarbimist? Kui soovid olla veelgi üksikasjalikum, saad märkida, mitu minuti jooksul oli madal, keskmine ja kõrge intensiivsus treeningu jooksul. Kui treenid pulsimõõtjaga, logitakse see sageli automaatselt programmides nagu Polar Flow, Garmin Connect jne. Tõsine jõutreeninguga tegelevatel on tavaline märkida intensiivsust RPE või korduste varu vormis iga seeria ja iga harjutuse puhul.
- Tunne. Kuidas tundsid end treeningu ajal ja pärast seda? Kas sul oli hea energiatase?
- Märkmed, vabatekstiväli, kuhu saad kirjutada muid kommentaare
- Distants, kiirus, pulss, watt ja sammu- või pedaalifrekvenss võivad olla asjakohased vastupidavustreeningu puhul
Treeningvarustus
Midagi, mis võib aidata motivatsiooni suurendada, on treeningvarustus. Kui sul on midagi kergesti kätte saadavat, siis on treeningu sooritamine palju motiveerivam. Lisaks motivatsioonile saad sinust toredama treeningkogemuse ja sa saavutad veelgi paremaid tulemusi. Siin on mõned meie soovitused hea treeningvarustuse jaoks, mis võivad olla vägevaks abiks ja motivatsiooniks! Oleme samuti koostanud artikli meie parimatest treeningvarustustest, mida saad lugeda siin!
Treeningrihmad
Treeningrihmad on midagi, mida on väga populaarne kasutada oma treeningutes. Meie Resistance Bands on hea valik, kuna nad on väga head lihaste aktiveerimiseks ja loovad takistust, mis aitab kaasa heale treeningule. Neid saab kasutada nii enne treeningut lihaste aktiveerimiseks kui ka üksi treeningu jaoks ilma raskusteta. Meie treeningrihmad on saadaval 3 erinevas tugevuses: kerge, keskmine ja raske.
Siit saad lugeda meie lemmikharjutusi treeningrihmadega!
Treeningkott
Treeningkott on samuti hädavajalik, kui rääkida treeningvarustusest. Kui oled spordisaalis või mujal treenimas, on mõistlik omada hea, ruumikas kotti, kuhu mahutada vajalikud asjad. Meie Ready Duffel Bag on piisavalt ruumikas ja seal on mitmed kasulikud taskud mobiiltelefoni, võtmete ja kaartide jaoks. See sisaldab ka aluspinda, mis kaitseb kotti mustuse ja niiskuse eest. Selle kotti saab kergesti kanda üle õla ja sa näed selles väga hea välja.